Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30 kapsułek
Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30 kapsułek
Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30 kapsułek
Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30 kapsułek
Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30...
Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30...

Puritan's Pride Witamina K2 MK-7 50 mcg - 30 kapsułek

Vitamin K2 MenaQ7® od Puritan's Pride to suplement diety w kapsułkach łatwych do połknięcia zawierający witaminę K2 w formie MenaQ7® - naturalnej, bioaktywnej formie witaminy K2.

PP17875
35,99 zł


 

Witamina K2 od Puritan's Pride


Bez glutenuBez glutenu

Bez laktozyBez laktozy

Bez cukruBez cukru

Czym jest witamina K?

Witamina K jest rozpuszczalna w tłuszcza, występuje ona w dwóch formach. Pierwsza z nich filochinon - znajdziemy ją w zielonych warzywach liściastych, takich jak kapusta włoska, jarmuż czy szpinak. Drugi rodzaj, częściej spotykany w suplementach diety - menachinona. Występuje ona w niektórych produktach pochodzenia zwierzącego i żywności fermentowanej.

Witamina K bierze udział w wytwarzaniu różnych białek ważnych przy procesie krzepnięcia krwi i budowy kości. Protrombina jest białkiem zależnym od witaminy K bezpośrednio zaangażowanym w krzepnięcie krwi. Osteokalcyna to kolejne białko, które potrzebuje witaminy K do produkcji zdrowej tkanki kostnej.

Witamine K można znaleźć w całym organiźmie człowieka m. in. w wątrobie, mózgu, sercu, trzustce i kościach. Jej rozkład jest bardzo szybko i wydalany z moczem lub kałem. Z tego powodu rzadko osiąga toksyczne poziomy w organizmie, nawet przy wysokim spożyciu, co czasami może mieć miejsce w przypadku innych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Czym jest MenaQ7®?

Naturalna witamina K2 jako MK-7 otrzymujemy w wyniku fermentacyjną białka z ciecierzycy oraz batkerii Bacillus licheniformis. Alternatywą jest odmiana MenaQ7® wolna od wszystkich znanych alergenów, w tym soi. Opatentowana w wyniku wieloetapowego procesu oczyszczania, kondensacji i krystalizacji daje produkt, który jest czysty w ponad 96%, naturalny, all-trans-MK-7.

MenaQ7® Natural:

  • Bez GMO
  • Odpowiednia dla wegan i wegetarian
  • Bezglutenowa
  • All-trans MK-7

Właściwości witaminy K:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
  • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krw

Skład

Wielkość opakowania: 30 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Składniki 1 kapsułka RWS
Witamina K2
(MenaQ7® menachinon-7)
50 mcg 66,5%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Witamina K2 (MenaQ7® menachinon-7), olej z nasion słonecznika, żelatyna, gliceryna roślinna, naturalny karmelowy kolor: dwutlenek tytanu.

Sposób użycia

Stosować jedną (1) kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Ważne

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Producent

Puritan's Pride, INC.
Oakdale, NY 11769 U.S.A

Dystrybutor

NMM sp. z o.o.
ul. Bocheńska 3/17, 31-061 Kraków

Termin ważności:
2022-06-30
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: